Odchudzanie to wielkie wyzwanie!

Podjąłeś decyzję o tym, że chcesz schudnąć, ale jesteś pełen obaw, że będzie to zbyt trudne i Ci się nie uda? Próbowałeś schudnąć wielokrotnie, ale za każdym razem bez konkretnego efektu? Nie obawiaj się – z pomocą Emka schudniesz szybko i naprawdę skutecznie.

Pamiętaj, że każda zmiana fizyczna rozpoczyna się w Twojej głowie. Najpierw musisz odpowiedzieć sobie na pytanie, dlaczego chcesz schudnąć i odnaleźć w sobie spore pokłady motywacji – to one dodadzą Ci sił podczas odchudzania. W następnej kolejności musisz dokładnie zrozumieć przyczyny swojej nadwagi oraz mechanizmy, zachodzące podczas odchudzania. Na takie przygotowanie możesz poświęcić dzień lub tydzień – wszystko zależy od Ciebie. Pamiętaj jednak, aby wyzwanie rozpocząć dopiero wtedy, kiedy poczujesz, że jesteś w 100% gotowy wewnętrznie. To przekonanie jest gwarancją Twojego sukcesu.

Kolejny krok w odchudzaniu to szczegółowo przygotowany plan – i tu z pomocą przychodzę ja. Od początku będę dla Ciebie wsparciem w procesie odchudzania. Wspólnie zaplanujemy dietę, która będzie charakteryzowała się obniżoną podażą kaloryczną. Wybierzemy Twoje ulubione produkty, a zrezygnujemy z tych, które zaprzepaściły Twoją sylwetkę. Ponadto zaplanujemy aktywność fizyczną, która pozwoli Ci spalić znienawidzoną tkankę tłuszczową. Dobierzemy ją w taki sposób, aby sprawiła Ci radość. Aby przyspieszyć efekty, wybierzemy również najlepsze suplementy diety podczas odchudzania. W ten sposób już niedługo będziesz obserwował, jak przypadkowe osoby wodzą wzrokiem za Tobą piękną, atrakcyjną sylwetką!